Kroužky pro děti

V podvečerních hodinách se prostory Jáji změní v kreativní dílny pro tvořivé a hravé děti. Pokud bude váš brouček nemocný či z jiného důvodu se kroužku nezúčastní, můžete si zameškanou hodinu nahradit na jiném kroužku v jiný den. Necítí se ještě vaše dítě na to, být někde samo? Nevadí, můžete být na kroužku s ním nebo počkat vedle v jídelně u čaje či kávy.  🙂

Hudebně-dramaťácké hraní s Ivet

Pokud si Vaše dítě pořád něco brouká, miluje písničky, rádo zkoumá zvuky nebo je tak trochu „herečka“, tak je tento kroužek pro něj to pravé. Děti si budou zkoušet hru na různé hudební nástroje, pohybové říkanky, písničky a k tomu to krásně propojíme s dramatickou výchovou, která není jen o hraní divadla, i když divadlo k dramaťáku rozhodně patří.

Pondělí 16:45 – 17:45 hod

Další informace

Děti si vyzkouší různé pokusy se vzduchem, vodou, barvami atd. Budou rozvíjet jemnou motoriku, zkoumat naše smysly. Doporučujeme kroužek pro děti, které už udrží déle pozornost.

Lektorka: Iveta Hofrichterová

Kdy: pondělí 16:45 – 17:30 hod, 3.4.-26.6.

Kapacita: 10 dětí

Cena: 1500 Kč

Přihlášky: kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem, lze uplatnit příspěvek z aktivního města i benefity

Pohybově-taneční řádění s Pájou

Tanec je úžasným prostředkem k vyjádření sebe a pro děti je to prostředek velmi přirozený. Kroužek bude vhodný nejen pro holky, ale i pro kluky. Budeme se soustředit též na pohybovou výchovu a na práci s rytmem.

Úterky 16:45 – 17:45 hod

Další informace

Děti se naučí jednoduché tanečky a vyzkouší si různé taneční styly. Hlavní je, aby měly děti z tance a pohybu radost.

Lektorka: Pavla Pechrová

Kdy: úterý 16:45 – 17:45 hod, 11.4.-27.6.

Kapacita: 10 dětí

Cena: 1700 Kč (duben až červen)

Přihlášky: kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem, lze využít příspěvek z aktivního města i benefity

Anglické skotačení s Lisou

Malé děti nasávají jako houby. Je pro ně přirozený pohyb a vše s ním spojené. Kroužek bude koncipovaný přesně takto. Děti si budou hrát, skákat a u toho na ně Lisa, rodilá mluvčí z Kanady, která se dorozumí i česky, bude mluvit. Rozhodně se nemusíte bát žádného drilování slovíček. 🙂

Středy 16:45 – 17:30

Další informace

Děti budou zpívat anglické písničky, hrát různé hry, hodně se hýbat a u toho nasávat angličtinu zcela přirozenou formou

Lektorka: Lisa

Kdy: středy 16:45 – 17:30, od 5.4.-28.6.

Kapacita: 10 dětí

Cena:  2100 Kč

Přihlášky: kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem, lze využít příspěvek z aktivního města i benefity

Tanečně-pohybové lazení pro maminky s dětmi s Jančou

Tanec a kreativní pohyb jsou od nepaměti nástrojem pro sebevyjádření, poznání sebe sama a uvolnění stresu. Přijďte se se svým dítětem naladit sami na sebe, užít si společný čas a u toho se rozvíjet.  Tanec, jakožto forma neverbální komunikace, je také základním prostředkem pro navazování sociálních vztahů a budování zdravých citových vazeb, které jsou pro dítě základem vidění světa. Kroužek je vhodný pro děti od 1,5 roku do 2,5 roku.

Čtvrtek 16:45-17:45

Další informace

V našich hodinách využijeme prvky taneční terapie, kreativní hry a improvizace k vytvoření bezpečného a přátelského prostoru pro sebevyjádření, rozvoj fantazie a budování přátelských vztahů. Na rozdíl od tanečních kroužků zaměřených na techniku a choreografii nám půjde o spontánní pohybový projev, vzájemnou interakci a smyslový prožitek z přítomného okamžiku. Skrz pohybové hry, české i cizojazyčné písničky, zábavné pomůcky a práci s rytmem si užijeme spousty legrace! 

Lektorka: Jana Marková

Kdy: čtvrtky 16:45 – 17:30

Rozpis lekcí: 6.4., 13.4.,20.4.,27.4., 4.5.,11.5., 18.5.,25.5.,1.6.,8.6.,15.6.,22.6.,29.6.

Kapacita: 6 dětí a 6 maminek

Cena:  2500 Kč

Přihlášky: kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem, lze uplatnit příspěvek z aktivního města i benefity

Cvičení pro rodiče

Rádi byste udělali také něco pro sebe? Vyberte si z nabídky cvičení pro dospělé třeba těhotenskou jógu nebo zdravotní kondiční cvičení.

Co máme pro dospělé