Letní příměstské tábory

Příměstské tábory v Jáje budou probíhat od 1. 7. 2024 (zavřeno 5.7. na státní svátek) až do konce srpna. Témata na rok 2024 si můžete prohlédnout níže. 

Cena za celý týden celodenní program je 3200 Kč včetně stravy a pitného režimu, za dopolední program je cena 2200 Kč. Je možné se přihlásit pouze na celý týden!

Již nyní můžete děti přihlašovat na e-mailu hrajemesi@dsjaja.cz nebo telefonicky na čísle 728 819 275.

Dětské studio Jája | Příměstský tábor | Praha 6 | Jana Raková

Prázdniny v Jáje aneb Co si letos užijeme

Příměstské tábory v Jáje jsou vhodné pro děti od 2 do 6ti let. Můžete využít buď celodenní docházku nebo dopolední. Maximálné počet dětí na den je 14 na dvě pečující osoby. Každý týden má své téma a je přímo nabitý aktivitami, ať už kreativními či pohybovými. Trávíme také hodně času venku. Každý týden jedeme na dopolední ideálně tématický výlet. Pro rezervaci místa se platí NEVRATNÝ poplatek 1500 Kč, který vám bude odečten z celkové platby. V případě zrušení, nenastoupení dítěte na tábor tato částka propadá jako náhrada ušlého zisku.

ORGANIZACE DNE

7:30 – 9:00  Příchod dětí, volná herna

9:00 – 9:45  Pohybová část programu k tématu

9:45 – 10:00  Přesnídávka

10:00 – 10:45  Kreativní část programu k tématům

10:45 – 11:45  Pobyt venku (záleží na počasí, často kreativní program probíhá už venku)

11:45 – 12:30 Oběd

12:30 – 13:00 Odchod dětí z dopoledního programu

12:30 – 14:30 Klidove činnosti, odpočinek, spánek

14:45 – 15:00 Svačina

15:00 – 16:30 Volná herna, odchod dětí

1.-4.7.
MALÁ DĚTSKÁ OLYMPIÁDA

Pozor,pozor, Jája vyhlašuje dětské omypijské hry. Všechny děti milují sport a pohyb si tento týden přijdou na své! Budeme si zkoušet různé olympijské disciplíny jako je vrh koulí, skok daleký, budeme hodně běhat, vyzkoušíme si kotoul a na konci budou i medaile. Samozřejmě pro všechny zúčastněné. POZOR! Tento týden je zkrácený do čtvrtka. V pátek 5.7. na státní svátek je ZAVŘENO! Cena tohoto tábotu je 2500 Kč celodenní docházka a 1700 Kč dopolední docházka. 

8.-12.7.
HRNEČKU VAŘ, ANEB KUCHAŘEM NA 5 DNÍ

Také Vám Vaše dítě chce pořád pomáhat v kuchyni? Tak je tento týden pro něj jako stvořený. Děti si budou sami připravovat svačiny, naučí se bezpečosti v kuchyni, vyzkouší si používat různé kuchyňské náčiní jako je šlehač, struhadlo, hmoždíř a lis na citrusy, ukážeme si vařečku, obracečku, váleček atd. a celým týdnem nás bude také provázet pohádka Hrnečku vař, kterou si děti zdramatizují. Samozřejmě nesmí chybět výroba kuchyňských čepic. Pokud máte doma zástěru, určitě se tento týden bude hodit. 🙂

15.-19.7.
DĚTSKÁ JÓGA SE ZVUKOHRANÍM

Asi každý zná jógu, ale věděli jste, že je skvělá v hravé podobě i pro děti? Pomáhá jim spojit se se svým tělem a dechem. Živější děti zklidní, klidné naopak povzbudí. Jógové pozice podporují krevní oběh, správné držení těla a činnost vnitřních orgánů, ale nebojte se, že to bude nuda. Každý den si zacvičíme jógu provázenou pohádkovým příběhem, pořádně se vydupeme, vyskáčeme a budeme si zkoušet hru na různé hudební nástroje jako jsou kalimby, dešťová hůl, zvonkohry a bubínky. To vše s instruktorkou dětské jógy Libuškou, která u nás přes rok vede kroužek. 

22.7.-26.7.
DOBRODRUŽSTVÍ S TLAPKOVOU PATROLOU

Asi málokteré dítě nezná Tlapkovou patrolu. My si tento týden budeme jednotivé členy týmu představovat, hrát si na ne, prožívat s nimi různá dobrodružství, vyrýbět si je a vše popropojíme s reálnými postavami policistů, hasičů a záchranářů. Pookud máte doma nějaké hračky či cokoli jiného s Tlapkovou patrolou, určitě je tento týden vezměte do Jáji s sebou.

29.7.-2.8.
ANGLICKÉ SKOTAČENÍ

Tohle je velká novinka těchto prázdnin!První anglický tábor s rodilou mluvčí Lisou z Kanady, která přes rok u nás vede anglický kroužek. Děti se můžou těšit na vemi akční týden plný her, pohybu,skotačení, písniček, básniček, pobytu venku a to vše s velmi energickou Lisou, která na děti bude mluvit stále anglicky, takže děti mohou nasát zábavnou formou tento jazyk. Samozřejmě s ní bude další teta, která naopak bude mluvit spíše česky. POZOR cena tohoto táboru je vyšší a to sice 3800 za celodenní docházku a 2800 Kč za dopolední docházku

5.-9.8.
PIRÁTSKÁ VÝPRAVA ZA POKLADEM

Děti se tento týden promění na piráty, kteří se vydávají na dobrodružnou plavbu za pokladem. Budou každý den dostávat kousek mapy, kde bude nějaká indicie, úkol, který musí splnit a ty je na konci týdne dovedou k pokladu. Budeme vyrábět dalekohled, pirátskou vlajku, hrát různé hry s vodou a také se za piráty převlékat.

12.-16.8.
MALÝ OBJEVITEL VESMÍRU

Vesmír je tak tajemné, fascinující místo, které s dětmi tento týden společně navštívíme. Samozřejmě nejprve musíme vyrobit nějaký stroj, který nás tam dopraví, určitě se setkáme s mimozemšťany, podíváme se na různé planety, na mléčnou dráhua budeme společně obevovat krásy a tajemno vesmíru.

19.-23.8.
VÝLET DO ŘÍŠE JEDNOROŽCŮ A VÍL

Má Vaše dítě bujnou fantazii, věří na jednorožce a víly?Tak se mu bude jistě líbit tento pohádkový týden, ve kterém se Jája promění na říši, kde žijí jednorožci a víly. Budeme toho hodně vyrábět (vílí hůlku, jednorožčí masku), hrát divadlo, rozvíjet fantazii a kreativitu. 

Má Vaše dítě bujnou fantazii, věří na jednorožce a víly?Tak se mu bude jistě líbit tento pohádkový týden, ve kterém se Jája promění na říši, kde žijí jednorožci a víly. Budeme toho hodně vyrábět (vílí hůlku, jednorožčí masku), hrát divadlo, rozvíjet fantazii a kreativitu. 

26.-30.8.
INDIÁNI JEDOU

A v posledním prázdninovém týdnu se proměníme v Indiány. Vyrobíme si čelenky, budeme si malovat obličej, zkoušet střílet na bizona z dětského luku, hrát spoustu her s velkým bubnem, uděláme si v Jáje „jako“ oheň a tančit kolem něj. 

Máte zájem o příměstský tábor v létě 2024?

Již nyní můžete své děti přihlašovat na e-mailu hrajemesi@dsjaja.cz nebo telefonicky na čísle 728 819 275.