Letní příměstské tábory

Příměstské tábory v Jáje budou probíhat od 10. 7. 2023 až do konce srpna včetně 1. září a jsou již plně obsazené!!

Cena za celý týden celodenní program je 3100 Kč včetně stravy a pitného režimu, za dopolední program je cena 2100 Kč.

Již nyní můžete děti přihlašovat na e-mailu hrajemesi@dsjaja.cz nebo telefonicky na čísle 728 819 275.

Dětské studio Jája | Příměstský tábor | Praha 6 | Jana Raková

Prázdniny v Jáje aneb Co si letos užijeme

Příměstské tábory v Jáje jsou vhodné pro děti od 2 do 6ti let. Můžete využít buď celodenní docházku nebo dopolední. Maximálné počet dětí na den je 14 na dvě pečující osoby. Každý týden má své téma a je přímo nabitý aktivitami, ať už kreativními či pohybovými. Trávíme také hodně času venkovními aktivitami. Každý týden jedeme na dopolední tématický výlet. Pro rezervaci místa se platí NEVRATNÝ poplatek 1500 Kč, který vám bude odečten z celkové platby. V případě zrušení, nenastoupení dítěte na tábor tato částka propadá jako náhrada ušlého zisku.

ORGANIZACE DNE

7:30 – 9:00  Příchod dětí, volná herna

9:00 – 9:45  Pohybová část programu k tématu

9:45 – 10:00  Přesnídávka

10:00 – 10:45  Kreativní část programu k tématům

10:45 – 11:45  Pobyt venku (záleží na počasí, často kreativní program probíhá už venku)

11:45 – 12:30 Oběd

12:30 – 13:00 Odchod dětí z dopoledního programu

12:30 – 14:30 Klidove činnosti, odpočinek, spánek

14:45 – 15:00 Svačina

15:00 – 16:30 Volná herna, odchod dětí

10.-14.7.
PROTANČENÉ LÉTO 

K létu patří pohyb a v tomto červencovém týdnu si ho všichni užijeme dosytosti. Budeme si zkoušet různé taneční styly, vyjadřovat tancem své pocity, hrát pohybové hry, tančit na bubny a zkrátka se pořádně hýbat na skvěle rytmické písničky. Lidové písničky a tance tady nečekejte, ale pořádné pecky, které děti nenechají chladnými.

17.-21.7.
MICKEYMOUSÍ DOBRODRUŽSTVÍ

Mají Vaše děti rády pohádku Mickymouse? Tento týden se budou moci osobně potkat s Minnie a Mickeym a užít si s nimi pořádné dobrodružství inspirované jejich pohádkami. Nebudou samozřejmě chybět ani ostatní přátelé a na konci týdne děti čeká karneval s těmito pohádkovými postavičkami.

24.-28.7.
MALÝ UMĚLEC

Tento týden je vhodný pro všechny kreativní duše, které milují malovat, tvořit, modelovat a zkoušet nové výtvarné techniky. My si totiž společně na takové malé umělce zahrajeme a na konci týdne si děti odnesou vlastní obraz na plátně, který Vám může zdobit třeba obývací pokoj. 🙂

31.7.-4.8.
HLEDÁ SE NEMO ANEB PODMOŘSKÝ SVĚT

Kdo by v létě nechtěl je k moři, že? My se v Jáje k moři alespoň trochu přesuneme s rybičkou Nemo, která nás bude tento týden provázet a ukáže nám, veškeré krásy podmořského světa. Dokonce se na něj i pojedeme podívat do Holešovic. 

7.-11.8.
LETNÍ ŠKOLKA ČAR A KOUZEL

Tento týden bude kouzelný!!A to doslova. Z dětí se stanou na 5 dní malý kouzelníci ve školce čar a kouzel, kde se naučí základní zaklínadla, výrobu lektvarů, čarovat pomocí kouzelnické hůlky a celý týden vyvrcholí kouzelnickou zkouškou. 

14.-18.8.
CHYŤ SI SVÉHO POKÉMONA

Zadání je jasné: chyť si svého pokémona a nejlépe je chyť všechny. Tento akční týden bude zaměřen na tyto kreslené postavičky, kdy si děti udělají svuj „pocke ball“ a budou hledat a chytat pokémony. Na konci týdne potom bude pokémoní přehlídka. 

21.-25.8.
HRDINOVÉ MEZI NÁMI

Mezi námi je spousta hrdinů a my si na ně tento týden budeme hrát. Hrdinové jsou pro nás vichni lidé, kteří pomáhají a chrání ostatní lidi, takže se děti promění v hasiče, záchranáře a policisty. Dokonce se za namá opravdoví policisté s autem přijedou podívat i do Jáji. Snad tetu Janu opět nezatknou. 😀 

28.8.-1.9.
ŘIDIČEM NA 5 DNÍ

Poslední prázdninový týden si užijeme s dopravními prostředky. Děti složí zkoušku autoškoly a získají řidičský průkaz. Projedeme se různými dopravními prostředky. Tramvají, autobusem, metrem, možná zvládneme i vlak? Na výlet se pojedeme podívat do muzea městské hromadné dopravy ve Střešovicích

Máte zájem o příměstský tábor v létě 2023?

Již nyní můžete své děti přihlašovat na e-mailu hrajemesi@dsjaja.cz nebo telefonicky na čísle 728 819 275.