Čas nám neskutečně letí a my otvíráme další čtvrtletí s odpoledními kroužky pro děti. Po naší klasické docházce se dveře Jáji otevřou dalším dětem a na co se můžete těšit? V pondělí v čase 16:45-17:30 se děti promění v malé vědce, takže pokud Vaše dítě rádo zkoumá, baví ho pokusy, Vás zase dítě rozvíjet v senzomotorice, ale ruku na srdce, doma je z toho opravdu nepořádek, tak je tento kroužek pro Vás jako stvořený. Děti si budou zkoušet různé pokusy s jedlou sodou a octem (oblíbená sopka), s barvami, s vodou a leden, se vzduchem a také různá senzomotorická cvičení na jemnou motoriku a smysly. Kdo byste se k nám chtěl přidat, tak je stále volno.

V úterý v čase 16:45-17:45se u nás v Jáje děti vyskotačí a vytančí na pohybově-tanečním kroužku, který je pro opravdu živé děti. Kroužek je zaměřen na to, aby děti pomocí svého těla (tance) vyjádřily a dostaly ze sebe ven vše, co potřebují. Zejména je to skvělé na nahromaděné emoce. Toto čtvrtletí tančíme hodně na písničky rock n rollu a rockové balady, pracujeme také s cvičeními na rytmus. Kroužek je vhodný jak pro holky tak i pro kluky a nenajdete na něm dětské písničky jako je Štístko a Poupěnka. 🙂

U pohybu ještě zůstaneme i ve středu, protože co je pro děti přirozenější než se hýbat, že ano. Ve středu se v Jáje v čase 16:45-17:30 dorozumíte anglicky s Lisou, rodilou mluvčí z Kanady. Umí i lámaně česky, ale na děti mluví celou dobu anglicky a k tomu se hýbou, skáčou, běhají, hrají různé hry. Takže velmi přirozenou hravou formou mohou nasávat tento jazyk, který se jim v budoucnu bude rozhodně hodit.

A nakonec ve čtvrtek v 16:45-17:45 si na své přijdou děti, které milují hudbu. Kroužek hudebně-dramaťácký je vhodný pro klidnější děti, i pro malé, stydlivé introverty. Děti si zkouší hru na různé hudební nástroje včetně kláves, teta Ivetka si k písničkám vymýšlí různé pohádky, divadýlka, obrázky.

Všechny kroužky jsou vhodné pro děti 2-5 let a více informací o nich si můžete přečíst v sekci co děláme/kroužky pro děti.