Pro rodiče

Program dne a týdne

Režim dne

7:30 – 9:00  Příchod dětí, volná herna

9:00 – 9:15  Přivítání se, komunitní kruh
9:15 – 9:45  Pohybové aktivity
9:45 – 10:00  Přesnídávka
10:00 – 10:45  Řízená činnost dle dne v týdnu
10:45 – 11:45  Pobyt venku
11:45 – 12:30 Oběd
12:30 – 13:00 Odchod dětí po dopoledním programu *

12:30 – 14:30 Odpočinek
14:45 – 15:00 Svačina
15:00 – 16:30 Volná herna, odchod dětí

* Pokud si budete dítě vyzvedávat z dopoledního programu, prosím nejdříve opravdu ve 12:30!! To už jsou děti najedené. Ty, co mají jít odpočívat, už jsou převlečené a všude nepobíhají, a děti, co jdou po obědě domů, sedí u stolečku a prohlíží knížky. Já nebo jiná teta máme čas si s vámi popovídat jaké vaše dítě bylo, co jsme dělali atd.

Prosím, když si vyzvedáváte děti z dopoledního programu NEZVOŇTE, ale zaklepejte na dveře. Zvonek je hodně slyšet a děti, co odpočívají se často rozbrečí, že si pro ně maminka nepřišla. 

Řízené činnosti během týdne

PONDĚLÍ: Výtvarná výchova
ÚTERÝ: Povídání a činnosti k měsíčním tématům
STŘEDA: Anličtina hrou
ČTVRTEK: Dramatická/hudební výchova
PÁTEK: Dramatická/hudební výchova

Detske studio Jaja - Borislavka - Praha 6 - Jana Rakova
Detske studio Jaja - Borislavka - Praha 6 - Jana Rakova
Detske studio Jaja - Borislavka - Praha 6 - Jana Rakova

Co dát dětem s sebou do studia

  • Uzavíratelnou láhev na pití
  • Přezůvky (capáčky) – pokud je dítě vyloženě nemá rádo, mít je nemusí, ale v koupelně děti často nacákají a mají potom mokré ponožky, takže je doporučuji.
  • Pohodlné oblečení do herny, které je dítě schopno si samo natáhnout. Budeme je to postupně učit a upnuté džíny s knoflíkem není dobrá volba.
  • Převlečení na ven. Zejména potom až bude trochu horší počasí, tak mít nějaké nepromokavé kalhoty, ve kterých si může sednout na písek atd.
  • Náhradní oblečení dle uvážení.
  • Pokud má dítě plenky, tak mějte prosím plenky.
  • Pokud bude dítě spinkat, můžete přinést pyžámko nebo může spát v triku a kalhotkách (slipech), jak je vaše dítě zvyklé a co je mu pohodlné.

Prosíme mějte vše podepsané!

Omlouvání nepřítomnosti

Pokud potřebujete omluvit dítě z docházky, prosíme dejte nám to vědět co nejdříve. Volejte nebo napište SMS na telefonní číslo 776 297 573, můžete omlouvat i na e-mail hrajemesi@dsjaja.cz.

Na tyto kontakty prosím pište nebo volejte, když potřebujete omluvit dítě z docházky nebo nějaké všeobecné informace. Zde je moje soukromé telefonní číslo: 728 819 275, na které volejte, když potřebujete něco konkrétního probrat přímo se mnou. 

Aktuální jídelníček

Každý týden pro vás máme aktuální jídelníček dobrot, které čekají na vaše děti. Klikněte na tlačítko níže a v nové záložce se vám otevře PDF soubor s jídelníčkem.

Dětské studio Jája | Hlídání od 2 let | Praha 6 Bořislavka | Jana Raková

Chcete vidět, co vaše děti v Jáje tvoří?

Navštivte zabezpečenou fotogalerii dsjaja.zonerama.com, kam pravidelně přidáváme fotky. Jsou rozděleny podle měsíců, takže máte po ruce vždy ty aktuální. A už vám nic neunikne 🙂