Milí rodiče, zvu Vás na seminář o komunikaci s dětmi, ale vlastně nejen s nimi. Seminář bude hodně praktický, protože každý z nás má nějaký zažitý systém komunikace ze svého dětství a někdy není úplně lehké ho změnit hned, ale chce to hodně praxe, zkoušení, cvičení. Na semináři si řekneme jaké jsou z mého úhlu pohledu nefunkční komunikační styly, proč mi s dětmi nefungují a který naopak ano. Dostanete ode mě napsaný postup, jak řešit nepříjemnou situaci, jak se dětí ptát, jak láskyplně, ale pevně komunikovat svoje potřeby, budeme si vše zkoušet na příkladech a cvičení, abyste si co nejvíce odnesly. Komunikace ale není jen o tom, co říkáme slovy, ale také jaký máme postoj těla, jaký máme výraz a i o tom, jaké energie se slovy k dítěti posíláme. I o tom si budeme povídat a zkoušet. Protože sama vím, že některé věci není tak úplně snadné v sobě změnit, tak na konci semináře uděláme přenastavení v tady a teď Vašich přesvědčeních, nefunkčních komunikačních vzorců z dětství, veškerého nedorozumění, neporozumění plynoucího z komunikace a vše umocníme úžasným komunikačním „nástrojem“ aktivací jazykem světla.

Jak seminář tedy bude probíhat. Seminář proběhne v neděli 9.10. Přicházet do Jáji (Kladenská 19, vchod z vnitrobloku) můžete od 9:30, v 10:00 začínáme představením a sdílením v kruhu. Co vše budete chtít sdílet je jen a pouze na Vás. Potom Vás provedu krátkou vizualizací, jak se cítí děti v komunikaci s námi a pak hned půjdeme na komunikační styly, cvičení, zkoušení.

Zhruba kolem 13.hodiny dáme pauzu na oběd na hodinku. Po obědě se budeme věnovat neverbální komunikaci a tomu, jak z nás děti cítí naše pocity, budeme si zkoušet pracovat s tělem. Zhruba kolem 17.hodiny se vrhneme na přenastavení nefunkčních komunikačních stylů ve Vašem energetickém poli. Vše Vám vysvětlím na místě, jak to funguje, ale nemusíte se bát je to velmi jednoduché puštění, opuštění toho, co už zkrátka nepotřebujete. Na závěr opět proběhne sdílení a kolem 18.hodiny budeme končit.

PRO KOHO JE SEMINÁŘ VHODNÝ

Pro všechny, kteří intuitivně cítí, že na tomto semináři mají být. Pro ty, kteří chtějí změnit svou komunikaci ve vztahu s dětmi a kteří pro to chtějí něco udělat.

CO SI VZÍT S SEBOU

Pohodlné oblečení, tužku a papír, pokud si rádi děláte poznámky, své odhodlání změnit své komunikační systémy a dobrou náladu.

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Výměna energie za seminář je 2000 Kč, na místě bude k dispozici čaj, káva, voda a dostanete ode mě materiály na doma. Přihlašovat se můžete na e-mailu hrajemesi@dsjaja.cz nebo formou sms ve tvaru název semináře a Vaše jméno na tel. čisle 728819275. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.