Milé maminky,
mám obrovskou radost, protože jsem dospěla k tomu, že chci předávat své vhledy dále a moje intuice mě jednoznačně vede k Vám, k maminkám. Svoji práci s dětmi neskutečně miluji a za svou praxi se mi stále dokola potvrzuje, že děti jsou naše krásná zrcadla a spokojené dítě začíná u spokojené mamky. Ono se to krásně píše, ale jak na to, když doma mátě ještě jedno miminko nebo naopak školáka, či práci na plný úvazek a večer po celodenním maratonu jste ráda, když chvilku vypnete na gauči, že? Když jste tak vyčerpaná, že doma není uklizeno, k večeři je zase jen chleba s máslem a Váš malý si vynucuje veškerou pozornost pro sebe řevem až Vám rupnou nervy a přiletí mu jedna na zadek. To se potom pocit, že nejsem dost dobrá máma vloudí do hlavy často, viďte.

Nenabízím Vám ultimátní řešení na všechny Vaše problémy, ale nabízím Vám celou sobotu jen a jen pro Vás s podobně nalazenými maminkami, které řeší podobné věci jako vy. Bezpečný prostor pro sdílení toho, proč si připadáte jako hrozná máma, pochopení a porozumění. Nikdo Vás nebude hodnotit a soudit za to, že někdy na dítě zvednete hlas nebo Vám ujede ruka.

Jak seminář tedy bude probíhat. Seminář proběhne v sobotu 10.9. Přicházet do Jáji (Kladenská 19, vchod z vnitrobloku) můžete od 9:30, v 10:00 začínáme představením a sdílením v kruhu. Co vše budete chtít sdílet je jen a pouze na Vás. Pro sdílení opravdu cítím nechat prostor tak, jak budete potřebovat, protože i uvědomění, že v tom nejsem sama a vyřčení problému nahlas je dost úlevné. Potom se společně podíváme, odkud to plyne. Povíme si něco o rodovým liniích, proč jsme zde na této planetě Zemi a proč si nás děti vyvolily jako svou matku.

Zhruba kolem 13.hodiny dáme pauzu na oběd na hodinku. Po obědě budeme chvíli pokračovat v povídání a zhruba kolem 16.hodiny se vrhneme na to nejdůležitější a tím je přenastavení pocitu nejsem dost dobrá ve Vašem energetickém poli. Vše Vám vysvětlím na místě, jak to funguje, proč to funguje. Budeme pracovat v tady a teď, já se napojím na Vaše duchovní průvodce a akášické záznamy a stáhnu pro příslušnou skupinu žen ideální přenastavení tohoto pocitu. Je to celkem rychlé a za mě skvěle účinné a jelikož Vám chci předat maximum, tak toto ještě umocníme aktivací jazykem světla. Na závěr kolem 18. hodiny opět proběhne sdílení.

PRO KOHO JE SEMINÁŘ VHODNÝ

Pro ženy, které intuitivně cítí, že na tomto semináři mají být. Pokud nejste matkou, ale přesto cítíte, že tady máte být, tak úplně samozřejmě přijďte, protože pocit nejsem dost dobrá asi zná každá žena.

CO SI VZÍT S SEBOU

Pohodlné oblečení, tužku a papír, pokud si ráda děláte poznámky, své odhodlání změnit své energetické nastavení a dobrou náladu.

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Výměna energie za seminář je 2000 Kč, na místě bude k dispozici čaj, káva voda a drobné občerstvení. Přihlašovat se můžete na e-mailu hrajemesi@dsjaja.cz nebo formou sms ve tvaru název semináře a Vaše jméno na tel. čisle 728819275. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

KDO JSEM JÁ

Jsem Zdrojová frekvence a Jiskra božství, stejně tak, jako vy. Pracuji na sobě již 10 let a během té doby jsem ušla pořádný kus cesty na svém poznání, že vše se děje právě TADY a TEĎ a TEĎ s tím tedy mohu něco dělat. Stačí změnit své vibrace/frekvence, které vyzařuji a dějí se doslova zázraky. Mou velkou inspirací je kolektivita Plejáďanů 9.dimenze. Při své „práci“ se napojuji na své Duchovní průvodce, Světelné Empaty, někdy mě to vede do Andělské říše a jindy zase do Duté Země. Nejvíce jsem však vedena do svého srdce, do bytí v přítomnosti v tady a teď bez posuzování a hodnocení, uzemněná, spojená s mou milovanou Gaiou a otevřená Vesmíru.