O nás

Na čem nám záleží

Především na tom, aby se u nás cítilo dobře vaše dítě i vy. Proto si zakládáme na respektujícím, láskyplném přístupu k dětem, ale i k vám. Rozhodně vás nebudeme za vašimi zády pomlouvat, jak jste nemožně oblékli dítě do školky, ale raději s vámi prokomunikujeme, co od vás potřebujeme, a vysvětlíme vám také proč.

Je pro nás důležité, abychom spolu dobře spolupracovali, protože když budeme dobře spolupracovat my, potáhneme, tak říkajíc, za jeden provaz, bude dobře spolupracovat i dítě.

Jsou pro nás důležité Vaše pocity. Naprosto chápeme, že je pro vás náročné svěřit své malé dítě někomu, koho vůbec neznáte. Proto si myslíme, že je důležité, abyste nás poznali (neváhejte si s námi domluvit osobní schůzku a přijďte se k nám podívat), abychom si získali vaši důvěru a vy věděli, že když se ráno váš brouček vzteká či pláče, že nechce do školky, vy odejdete, tak je o něj dobře postaráno a teta vám za nějakou chvíli pošle SMS či fotku, že už je to v pohodě.

Adaptace ve školce | Dětské studio Jája

Děti vedeme k maximální možné samostatnosti, ale rozhodně je nenecháme trápit, když jim nejde navléct ponožka. Ve studiu dodržujeme pravidla, která si s dětmi stanovíme a máme jasný řád dne, pořád stejný. Pro děti je to přehledné, rychle se v tom zorientují.

Nelžeme dětem ani jim neříkáme nesmysly. „Papej tu polívčičku, jinak nevyrosteš.“ To ale není pravda, ono vyroste ať tu polévku sní nebo ne. Neprogramujeme děti a neškatulkujeme je na hodné šikovné holčičky a na zlobivé chlapečky. Každý jsme jiný. Je to tak v pořádku. 

Kdo pečuje o vaše děti

V našem týmu jsou skvělé ženy, které milují děti, obzvláště ty malé. Janča, Pája, Katia i Lucka se o vaše ratolesti postarají s největší láskou a péčí.

Detske studio Jaja - Borislavka - Praha 6 - Jana Rakova

Jak to u nás vypadá

V červenci 2021 prošly prostory Jáji rekonstrukcí a děti se tak mohou těšit z nového prostředí, výmalby i hraček. 

Jana Raková | Dětské studio Jája | Praha 6 Bořislavka

Jak to u nás chodí

Chcete zjistit, jak to u nás chodí, jaký máme program s dětmi a témata během týdne nebo roku? Co dítka baští k obědu nebo co jim máte sbalit s sebou?

 

Na stránce Pro zájemce najdete vše, co vás zajímá před přihlášením dítěte k nám. Na stránce Pro rodiče najdete všechny praktické informace, pokud k nám už vaše dítě chodí.

 

Pro zájemcePro rodiče