Milí rodiče a zejména maminky, ráda bych Vás pozvala na další seminář Láskyplná komunikace nejen s dětmi. Seminář bude rozdělen do tří na sebe navazujících bloků, které budou probíhat pátky v čase 17-20hodin. Zároveň i jeden celek Vám může pomoct v každodenní komunikace nejen s Vaším dítětem, takže není potřeba přijít na všechny dny, ale samozřejmě to doporučuji. První blok proběhne v pátek 21.4. , druhý 5.5. a třetí 19.5. K semináři vytvořím podpůrnou facebookovou skupinu, kam Vám budu dávat další různé tipy, budu Vás podporovat, ať zkoušíte věci, které se na semináři dozvíte, budete moci sdílet mezi sebou, co se vám daří a co je naopak fakt výzva, takže nebudete na to sami.

O čem seminář vlastně bude? Nečekejte žádnou suchou teorii, ale spoustu věcí z praxe, hravá cvičení, dostanete ode mě workbook, ale zároveň hloubku, vedené vizualizace, přenastavení nefunkčních komunikačních vzorců a práci na sobě, protože bez té to nepůjde. V prvním celku Vás provedu vedenou vizualizací, jak se cítí Vaše dítě, při různých komunikačních stylech. Podíváme se, jak s Vámi komunikovali rodiče, když jste byli malí vy a zvědomíte si, jaké komunikační vzorce jste od nich přejali. Ty nefunkční přenastavíme, možná využijeme i techniky EFT a začneme pracovat na těch funkčních. Dozvíte se první komunikační dovednost, kterou budete moct hned začít praktikovat.

2. blok bude o otevřeném komunikování svých pocitů k dítěti (a nejen k němu). Děti jsou velmi citlivé bytosti a velmi dobře poznají, když Vám není dobře, ale navenek se usmíváte a říkáte, že ano, poznají, když se tváříte klidně, když už po desáté opakujete, aby si uklidil hračky, ale vnitřně se ve Vás vaří krev a nejradši byste na něj křičeli, potom jsme pro děti špatně čitelné a nevyznají se v nás. Nápodobou se od nás učí, že potlačovat svoje emoce, pocity je v pořádku. Takže se budeme učit mluvit o tom, jak se cítíme, co chceme či potřebujeme.

A ve 3. bloku se podíváme na princip domluvy, jak se domlouvat, aby to fungovalo, co dělat, když se naše dítě domluvit prostě odmítá, jaké jsou situace, kdy domluva není možná a jak naslouchat svému dítěti a přijímat jeho pocity.

Cena za jeden blok včetně materiálů, přístupu do facebookové skupiny je 500 Kč, při platbě všech tří bloků najednou je cena 1200 Kč. Přihlašovat se můžete na e-mailu hrajemesi@dsjaja.cz nebo na tel. čísle 728819275. Těším se na Vás.